MR052C472KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
MR052C472KAATR1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MR052C472KAATR1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MR052C472KAATR1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 226038 pcs Φύλλο δεδομένων MR052C472KAATR1.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Σειρά Ceralam® MR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.235" (5.97mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 4700pF