MR051C222KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
MR051C222KAATR2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MR051C222KAATR2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MR051C222KAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 241086 pcs Φύλλο δεδομένων MR051C222KAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Σειρά Ceralam® MR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.235" (5.97mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 2200pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MR051C153KAATR1
MR051C153KAATR1
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
Σε απόθεμα: 225764 pcs
Κατεβάστε: MR051C153KAATR1.pdf
RFQ
MR051C221MAAAP2
MR051C221MAAAP2
Περιγραφή: CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL
Κατεβάστε: MR051C221MAAAP2.pdf
RFQ
MR051C222KAA
MR051C222KAA