MM062C102KCZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
MM062C102KCZ2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: MM062C102KCZ2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MM062C102KCZ2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 200V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 97434 pcs Φύλλο δεδομένων MM062C102KCZ2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.029" (0.74mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά MM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 478-10625-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1000pF