MGUG060100L4DP
AVX CorporationAVX Corporation
MGUG060100L4DP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 23V 15A 0612
Φύλλα δεδομένων: MGUG060100L4DP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGUG060100L4DP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή VARISTOR 23V 15A 0612 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4448 pcs Φύλλο δεδομένων MGUG060100L4DP.pdf
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 23V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0612 (1632 Metric)
Αλλα ονόματα 478-5588-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 10V
Μέγιστη AC Volts 7.1V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 15A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 0612 (1632 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 15A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 120pF @ 1MHz