MC04YC472MAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 16V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MC04YC472MAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC04YC472MAA
Αριθμός εξαρτήματος MC04YC472MAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 16V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5103 pcs Φύλλο δεδομένων MC04YC472MAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.043" Square x 0.075" L (1.10mm x 1.90mm) Σειρά MC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 4700pF