MC02YC103KAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 16V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MC02YC103KAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC02YC103KAA
Αριθμός εξαρτήματος MC02YC103KAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 16V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4801 pcs Φύλλο δεδομένων MC02YC103KAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.051" W, 0.039" T x 0.098" L (1.30mm x 1.00mm x 2.50mm) Σειρά MC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 10000pF