MC01YC152KAR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 16V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MC01YC152KAR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC01YC152KAR
Αριθμός εξαρτήματος MC01YC152KAR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 16V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4688 pcs Φύλλο δεδομένων MC01YC152KAR.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.051" W (2.50mm x 1.30mm) Σειρά MC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση 0.033" (0.83mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 1500pF