MA402C223KAC
AVX CorporationAVX Corporation
MA402C223KAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 200V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MA402C223KAC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MA402C223KAC
Αριθμός εξαρτήματος MA402C223KAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 200V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5092 pcs Φύλλο δεδομένων MA402C223KAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm) Σειρά Ceralam® MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές General Purpose