MA205C473KAC
AVX CorporationAVX Corporation
MA205C473KAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MA205C473KAC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MA205C473KAC
Αριθμός εξαρτήματος MA205C473KAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4362 pcs Φύλλο δεδομένων MA205C473KAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Σειρά Ceralam® MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές General Purpose