MA101C152KAA
AVX CorporationAVX Corporation
MA101C152KAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MA101C152KAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MA101C152KAA
Αριθμός εξαρτήματος MA101C152KAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4374 pcs Φύλλο δεδομένων MA101C152KAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm) Σειρά Ceralam® MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές General Purpose