MA101A331KAA
AVX CorporationAVX Corporation
MA101A331KAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MA101A331KAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MA101A331KAA
Αριθμός εξαρτήματος MA101A331KAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5533 pcs Φύλλο δεδομένων MA101A331KAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm) Σειρά Ceralam® MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές General Purpose