LP0805A3500AW
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A3500AW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος LOW PASS FILTER 3500MHZ 0805 SMD
Φύλλα δεδομένων: LP0805A3500AW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP0805A3500AW
Αριθμός εξαρτήματος LP0805A3500AW Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή LOW PASS FILTER 3500MHZ 0805 SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4202 pcs Φύλλο δεδομένων LP0805A3500AW.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Σειρά LP0805
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 0.3dB Ύψος (Max) 0.044" (1.12mm)
Συχνότητα 3.5GHz Center Τύπος φίλτρου Low Pass
εύρος ζώνης 200MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP0805A2750AWTR
LP0805A2750AWTR
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: LOW PASS FILTER 2750MHZ 0805 SMD
Σε απόθεμα: 60253 pcs
Κατεβάστε: LP0805A2750AWTR.pdf
RFQ
LP0805A3500AWTR
LP0805A3500AWTR