LP0805A1842ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A1842ASTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος LOW PASS FILTER 1842MHZ 0805 SMD
Φύλλα δεδομένων: LP0805A1842ASTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LP0805A1842ASTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή LOW PASS FILTER 1842MHZ 0805 SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 65830 pcs Φύλλο δεδομένων LP0805A1842ASTR.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Σειρά LP0805
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής 0.3dB
Ύψος (Max) 0.044" (1.12mm) Συχνότητα 1.843GHz Center
Τύπος φίλτρου Low Pass εύρος ζώνης 75MHz