LP0603A0902ALTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0603A0902ALTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος LOW PASS FILTER 902MHZ 0603 SMD
Φύλλα δεδομένων: LP0603A0902ALTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LP0603A0902ALTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή LOW PASS FILTER 902MHZ 0603 SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 101834 pcs Φύλλο δεδομένων LP0603A0902ALTR.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm) Σειρά LP0603
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής 0.35dB
Ύψος (Max) 0.028" (0.70mm) Συχνότητα 902.5MHz Center
Τύπος φίλτρου Low Pass εύρος ζώνης 25MHz