LG126Z103MAT2S1
AVX CorporationAVX Corporation
LG126Z103MAT2S1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 6.3V X7S 0204
Φύλλα δεδομένων: 1.LG126Z103MAT2S1.pdf2.LG126Z103MAT2S1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LG126Z103MAT2S1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 6.3V X7S 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88388 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LG126Z103MAT2S1.pdf2.LG126Z103MAT2S1.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm) Σειρά LG12 (LGA)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0204 (0610 Metric) Αλλα ονόματα 478-5503-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry) Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0204 (0610 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling