LD08GA100JAB1A
AVX CorporationAVX Corporation
LD08GA100JAB1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 2KV NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.LD08GA100JAB1A.pdf2.LD08GA100JAB1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD08GA100JAB1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10PF 2KV NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5531 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD08GA100JAB1A.pdf2.LD08GA100JAB1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.080" (2.03mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 10pF εφαρμογές General Purpose