LD06PC472KAB1A
AVX CorporationAVX Corporation
LD06PC472KAB1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 250V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.LD06PC472KAB1A.pdf2.LD06PC472KAB1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD06PC472KAB1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 250V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5385 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD06PC472KAB1A.pdf2.LD06PC472KAB1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές General Purpose