LD063C684KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD063C684KAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.LD063C684KAB2A.pdf2.LD063C684KAB2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD063C684KAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18914 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD063C684KAB2A.pdf2.LD063C684KAB2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.070" (1.78mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.68µF