LD062C102KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD062C102KAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: LD062C102KAB2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD062C102KAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 200V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος / RoHS μη συμμορφούμενη
Διαθέσιμη ποσότητα 309175 pcs Φύλλο δεδομένων LD062C102KAB2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose