LD055C331JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD055C331JAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.LD055C331JAB2A.pdf2.LD055C331JAB2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD055C331JAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 467323 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD055C331JAB2A.pdf2.LD055C331JAB2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή 330pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Σειρά LD
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LD055C331JAB2A μόλυβδος Style 0.037" (0.94mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 330PF 50V X7R 0805