LD035C103KAB2C
AVX CorporationAVX Corporation
LD035C103KAB2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.LD035C103KAB2C.pdf2.LD035C103KAB2C.pdf3.LD035C103KAB2C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD035C103KAB2C Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose