LD033C472KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD033C472KAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 25V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.LD033C472KAB2A.pdf2.LD033C472KAB2A.pdf3.LD033C472KAB2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD033C472KAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 25V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 4700pF