LD02YC472KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD02YC472KAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.LD02YC472KAB2A.pdf2.LD02YC472KAB2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD02YC472KAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 16V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 380618 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD02YC472KAB2A.pdf2.LD02YC472KAB2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.56mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 4700pF