LD025A2R7BAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD025A2R7BAB2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.LD025A2R7BAB2A.pdf2.LD025A2R7BAB2A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LD025A2R7BAB2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4324 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LD025A2R7BAB2A.pdf2.LD025A2R7BAB2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.022" (0.56mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά LD
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 2.7pF εφαρμογές General Purpose