L08056R8CEWTR
AVX CorporationAVX Corporation
L08056R8CEWTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8NH 750MA 110 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L08056R8CEWTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L08056R8CEWTR
Αριθμός εξαρτήματος L08056R8CEWTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8NH 750MA 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 113345 pcs Φύλλο δεδομένων L08056R8CEWTR.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά Accu-L®
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 43 @ 450MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 450MHz Επαγωγή 6.8nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.041" (1.04mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5GHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8nH Unshielded Thin Film Inductor 750mA 110 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L08055R6DEWTR\O
L08055R6DEWTR\O
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 5.6NH 750MA 100 MOHM
Σε απόθεμα: 150263 pcs
Κατεβάστε: L08055R6DEWTR\O.pdf
RFQ
L08055R6DEWTR\3
L08055R6DEWTR\3
Κατεβάστε: L08055R6DEWTR\3.pdf
RFQ
L08056R8DEWTR
L08056R8DEWTR