L06031R2CGSTR
AVX CorporationAVX Corporation
L06031R2CGSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: L06031R2CGSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L06031R2CGSTR
Αριθμός εξαρτήματος L06031R2CGSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190857 pcs Φύλλο δεδομένων L06031R2CGSTR.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά Accu-L®
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 49 @ 450MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 478-4324-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 450MHz
Επαγωγή 1.2nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.71mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 10GHz Λεπτομερής περιγραφή 1.2nH Unshielded Thin Film Inductor 1A 40 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A