L04022R2AHN
AVX CorporationAVX Corporation
L04022R2AHN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2NH 400MA 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L04022R2AHN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L04022R2AHN
Αριθμός εξαρτήματος L04022R2AHN Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2NH 400MA 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων L04022R2AHN.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.05nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά Accu-L® 0402
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 450MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 450MHz
Επαγωγή 2.2nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 15GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2nH Unshielded Thin Film Inductor 400mA 200 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA