HR01434JR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HR01434JR
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR 430K OHM 1/16W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: HR01434JR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HR01434JR
Αριθμός εξαρτήματος HR01434JR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή RESISTOR 430K OHM 1/16W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5514 pcs Φύλλο δεδομένων HR01434JR.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Σειρά HR, Kyocera Λειτουργία του πίνακα 430 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 430 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Through Hole Resistor Axial Thick Film Σύνθεση Thick Film