HLQ02180HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLQ02180HTTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18NH 110MA 1.5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HLQ02180HTTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLQ02180HTTR
Αριθμός εξαρτήματος HLQ02180HTTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 18NH 110MA 1.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306551 pcs Φύλλο δεδομένων HLQ02180HTTR.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά MLO™
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 17 @ 450MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 478-7211-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 450MHz
Επαγωγή 18nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3GHz Λεπτομερής περιγραφή 18nH Unshielded Multilayer Inductor 110mA 1.5 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA