HLC021R2BTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC021R2BTTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2NH 751MA 110 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HLC021R2BTTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLC021R2BTTR
Αριθμός εξαρτήματος HLC021R2BTTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 751MA 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 435294 pcs Φύλλο δεδομένων HLC021R2BTTR.pdf
Τάσης - Ανάλυση 0402 (1005 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Multilayer Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Σειρά MLO™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα 478-7188-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HLC021R2BTTR Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Τύπος υλικού 1.2nH Συχνότητα - Test 20GHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 110 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 1.2nH Unshielded Multilayer Inductor 751mA 110 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1nH Διάμετρος - Ώμος 24 @ 450MHz
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 751MA 110 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 450MHz
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 751mA