FS031C103K4Z2A
AVX CorporationAVX Corporation
FS031C103K4Z2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.FS031C103K4Z2A.pdf2.FS031C103K4Z2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS031C103K4Z2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1875081 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FS031C103K4Z2A.pdf2.FS031C103K4Z2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.020" (0.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά FLEXITERM™ Flexisafe
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 10000pF
εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FS02CT-15
FS02CT-15
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-100V 10W
Σε απόθεμα: 639 pcs
Κατεβάστε: FS02CT-15.pdf
RFQ
FS05-12
FS05-12
Κατασκευαστές: XP Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 500V 10W
Σε απόθεμα: 739 pcs
Κατεβάστε: FS05-12.pdf
RFQ
FS035C103K4Z2A
FS035C103K4Z2A
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Σε απόθεμα: 1156575 pcs
Κατεβάστε: FS035C103K4Z2A.pdf