FFV36L0905K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFV36L0905K-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 9UF 10% 1.1KVDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: FFV36L0905K--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFV36L0905K--
Αριθμός εξαρτήματος FFV36L0905K-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 9UF 10% 1.1KVDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10824 pcs Φύλλο δεδομένων FFV36L0905K--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1100V (1.1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 180V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) Σειρά FFV3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Αλλα ονόματα 478-2620
FFV36L0905K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 9µF Film Capacitor 180V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
χωρητικότητα 9µF εφαρμογές General Purpose