FFV34D0137K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFV34D0137K-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 130UF 10% 75VDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: FFV34D0137K--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFV34D0137K--
Αριθμός εξαρτήματος FFV34D0137K-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 130UF 10% 75VDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2703 pcs Φύλλο δεδομένων FFV34D0137K--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 75V Τάση Αξιολόγηση - AC 45V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) Σειρά FFV3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Αλλα ονόματα 478-5371
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 130µF Film Capacitor 45V 75V Polyester, Metallized Radial - 4 Leads
χωρητικότητα 130µF εφαρμογές General Purpose