FFB44H0186K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFB44H0186K-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 18UF 10% 300VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: FFB44H0186K--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFB44H0186K--
Αριθμός εξαρτήματος FFB44H0186K-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 18UF 10% 300VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18411 pcs Φύλλο δεδομένων FFB44H0186K--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 90V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.224" L x 0.819" W (31.10mm x 20.80mm) Σειρά FFB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-2596
FFB44H0186K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.232" (31.30mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 18µF Film Capacitor 90V 300V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 18µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering