FFB26L0185K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFB26L0185K-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.8UF 10% 1.1KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: FFB26L0185K--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FFB26L0185K--
Αριθμός εξαρτήματος FFB26L0185K-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 1.8UF 10% 1.1KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35215 pcs Φύλλο δεδομένων FFB26L0185K--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1100V (1.1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 180V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.224" L x 0.575" W (31.10mm x 14.60mm) Σειρά FFB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-5369
FFB26L0185K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.012" (25.70mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1.8µF Film Capacitor 180V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 1.8µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering