FE37L6L0106KA
AVX CorporationAVX Corporation
FE37L6L0106KA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: FE37L6L0106KA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FE37L6L0106KA
Αριθμός εξαρτήματος FE37L6L0106KA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54936 pcs Φύλλο δεδομένων FE37L6L0106KA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1100V (1.1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm) Σειρά FE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-9662
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.732" (44.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8.5 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 10µF
εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FE37L6A0226KA
FE37L6A0226KA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP FILM 22UF 10% 700VDC RAD 4LD
Κατεβάστε: FE37L6A0226KA.pdf
RFQ
FE375
FE375
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 375V 2200W
Κατεβάστε: FE375.pdf
RFQ
FE360
FE360
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 360V 2200W