F980J106MMA
AVX CorporationAVX Corporation
F980J106MMA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0603
Φύλλα δεδομένων: F980J106MMA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F980J106MMA
Αριθμός εξαρτήματος F980J106MMA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 345954 pcs Φύλλο δεδομένων F980J106MMA.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Σειρά F98, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 478-8638-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός M Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0603 (1608 Metric) 6 Ohm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F980J106MUA
F980J106MUA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0402
Κατεβάστε: F980J106MUA.pdf
RFQ
F980G475MUA
F980G475MUA
Περιγραφή: CAP TANT 4.7UF 4V 20% 0402
Κατεβάστε: F980G475MUA.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Nichicon
Κατεβάστε: F980J106MUA.pdf
F980J106MMA
F980J106MMA
Κατασκευαστές: Nichicon