F971V685MNCHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971V685MNCHT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Φύλλα δεδομένων: 1.F971V685MNCHT3.pdf2.F971V685MNCHT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F971V685MNCHT3 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89982 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971V685MNCHT3.pdf2.F971V685MNCHT3.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά F97-HT3 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 478-12114-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός N
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF