F971V335MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971V335MCC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων: 1.F971V335MCC.pdf2.F971V335MCC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971V335MCC
Αριθμός εξαρτήματος F971V335MCC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135329 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971V335MCC.pdf2.F971V335MCC.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8624-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm
χωρητικότητα 3.3µF