F971V105MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971V105MBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.F971V105MBA.pdf2.F971V105MBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971V105MBA
Αριθμός εξαρτήματος F971V105MBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 296617 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971V105MBA.pdf2.F971V105MBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8618-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
χωρητικότητα 1µF