F971E155MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971E155MBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.F971E155MBA.pdf2.F971E155MBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971E155MBA
Αριθμός εξαρτήματος F971E155MBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 235629 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971E155MBA.pdf2.F971E155MBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8610-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
χωρητικότητα 1.5µF