F971C226MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971C226MCC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων: 1.F971C226MCC.pdf2.F971C226MCC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971C226MCC
Αριθμός εξαρτήματος F971C226MCC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 22UF 16V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100489 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971C226MCC.pdf2.F971C226MCC.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Αλλα ονόματα F971C226MCCAVX Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm
χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F971C226KCC
F971C226KCC
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 16V 10% 2312
Σε απόθεμα: 103792 pcs
Κατεβάστε: F971C226KCC.pdf
RFQ
F971C226MCCHT3
F971C226MCCHT3
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 20% 16V 2312