F971A335MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A335MAAHT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.3UF 20% 10V 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.F971A335MAAHT3.pdf2.F971A335MAAHT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F971A335MAAHT3 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 3.3UF 20% 10V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 341640 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F971A335MAAHT3.pdf2.F971A335MAAHT3.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά F97-HT3 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 478-12054-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 4.5 Ohm
χωρητικότητα 3.3µF