F971A156KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971A156KBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 10% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: F971A156KBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F971A156KBA
Αριθμός εξαρτήματος F971A156KBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 10% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159827 pcs Φύλλο δεδομένων F971A156KBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 478-8543-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F971A156KBA
F971A156KBA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 10V 10% 1411