F970J686MNA
AVX CorporationAVX Corporation
F970J686MNA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων: 1.F970J686MNA.pdf2.F970J686MNA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F970J686MNA
Αριθμός εξαρτήματος F970J686MNA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4672 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F970J686MNA.pdf2.F970J686MNA.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα F970J686MNAAVX Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός N Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 600 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm χωρητικότητα 68µF