F970J156MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F970J156MBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.F970J156MBA.pdf2.F970J156MBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F970J156MBA
Αριθμός εξαρτήματος F970J156MBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275925 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F970J156MBA.pdf2.F970J156MBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα F970J156MBAAVX Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F970J226MAA
F970J226MAA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
Σε απόθεμα: 323805 pcs
Κατεβάστε: F970J226MAA.pdf
RFQ
F970J156KBA
F970J156KBA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1411
Κατεβάστε: F970J156KBA.pdf
RFQ
F970J156MBAHT3
F970J156MBAHT3
Περιγραφή: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411