F970G106MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F970G106MBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: F970G106MBA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F970G106MBA
Αριθμός εξαρτήματος F970G106MBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4537 pcs Φύλλο δεδομένων F970G106MBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F97 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα F970G106MBAAVX Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.1 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm χωρητικότητα 10µF