F951D225MPAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951D225MPAAQ2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 20V 20% 0805
Φύλλα δεδομένων: F951D225MPAAQ2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F951D225MPAAQ2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 20V 20% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 354714 pcs Φύλλο δεδομένων F951D225MPAAQ2.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα F951D225MPAAQ2AVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός P Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 0805 (2012 Metric) 6 Ohm χωρητικότητα 2.2µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F951D226MBAAQ2
F951D226MBAAQ2
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 20V 20% 1411
Σε απόθεμα: 179093 pcs
Κατεβάστε: F951D226MBAAQ2.pdf
RFQ
F951D226KBAAQ2
F951D226KBAAQ2
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 20V 10% 1411