F951A686MBAAM1Q2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A686MBAAM1Q2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 10V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: F951A686MBAAM1Q2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F951A686MBAAM1Q2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 10V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82439 pcs Φύλλο δεδομένων F951A686MBAAM1Q2.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 478-8449-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm χωρητικότητα 68µF