F950J227MBAAM1Q
AVX CorporationAVX Corporation
F950J227MBAAM1Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220UF 6.3V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: F950J227MBAAM1Q.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F950J227MBAAM1Q Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 220UF 6.3V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4687 pcs Φύλλο δεδομένων F950J227MBAAM1Q.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα F950J227MBAAM1QAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm
χωρητικότητα 220µF